-->

Theme Layout

Boxed or Wide or Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

Boxedwidth

Display Trending Posts

Display Instagram Footer

No

Dark or Light Style

Tokyo Ghoul:re 103. Bölüm İnceleme


Dün çılgınlar gibi işim gücüm vardı. Yine de dedim benim ghouldaşlarımı yalnız bırakmayayım, sonrasnda gittiğim restoranın ortasında çöt diye bilisayarı açıp incelemeyi yazmaya koyuldum. Ancak restoranın interneti yokmuş. Kaldım ortada :O:O:O şeklinde. Biliyorsunuz, şehirlerarası yoluculuk yaptığım gün bile bir kafe bulp inceleme yazmış insanım. Eee, ghouldaşlık böyle bir şey azizim. Bildiğiniz ciddi restoran ortamında masaya laptobu koymuş bir tip wifi şifresi soruyor, garson da bir afalladı tabii. "E, ş-şey yok bizde" dedi. Kısmet değilmiş adfşlasdfşiasdf. 

Ossun, geç ossun güç olmasın. Nedeeen? 

Çünkü Tokyo Ghoul evreninin en dumur bölümyle karşı karşıyayız sevgili ghouldaşlar! 

UNRAVEL SÖYLEDİLER!!

Dün sabah ilk leaklerde herkesin toplaşıp karaokeye gittiği, Kaneki'nin Unravel'ı söylediği yazıyordu. Dedim "Bu kadar da sallanmaz yani yok artık."

 Abooo! Gerçekmiş! :O

Çok saykodelik bir bölümdü. Açılışı Tom Ridlle ile yaptık. Oradan Tsukiyama şarkı söylemeye başladı, öteki taraftan Furuta tüm CCG'yi çekti çevirdi. Aksiyon sahnesi olmayan ancak bayağı tempolu bir bölüm izledik. Bence sensei de çizerken bayağı eğlenmiş. Çok detaylı ve eğenceli çizmiş çoğu kareyi. Onun enerjisi çizgilerine, oradan da bize geçiyor. 

Aha Tom Riddle

Aynı geçen bölüm gibi bir temel hazırlama bölümü okuduk Clownlara dalacaklar. Furuta Clowların desteğiyle çıktı CCG'nin tepesine ancak istediği şeye ulaşmak uğruna "anasnı babasını tanımayan" tiplerden olduğuüüçün Clownları alt etmek istemesi de gayet doğal. Sonradan ayağına ayak bağı olurlar hem. Bence de mantıklı davranıyor. Aferin aferin.

Ui Urie'ye saracak gibi görünüyor bu arada. Nedir arkadaş bu Urie'deki LGBT mıknatısı olayı? Mutsuki, Matsuri derken şimdi de Ui "Urie de iyi çocuk hee" demeye başladı. Gerçi Urie'yi Mutsuki manyağından kurtaracaksa razıym Ui'ye. 

"Ui hangisiydi ya?" diye soracaklar olacak;o kaküllü dedektif, Arima tarafından yetiştirilen. Matsuri'nin arada flört etmeye çalıştığı, benim de uzun zaman kadın zannettiğim. 

Bakın çok bilgece bir laf hazırladım:

Tokyo Ghoul'da cesedi görene kadar kimsenin öldüğüne, Ore veya Atashi diyene kadar da cinsel kimliğine inanma. 

Cümle biraz garip oldu ancak siz mesajı kaptnız. Bu laftan sonra hemmen olayı The Great Wheel Act' e bağlıyorum. 


Act'in üyesi olma şartı insan olmak. E, Nishiki'nin sevgilisi dışında, Kamii Üniversitesi'nde okuyan ve ghoullarla içli dşlı olan kim geliyor aklınıza? EVVEEET HIDE! Touka'nın hala hastanede kimi ziyaret ettiği bilinmiyor. Hide olma ihtimali çooook yüksek. Aklımızda dursun Hide bir köşede. Çıkacak o bir yerden. 

O değil de, çözülecek gizem kalmadı Tokyo Ghoul'da :( Şimdi CCG labratuvarına dalacak bizimkiler. CCG Clownlar'a dalacak, Kaneki "Hepimiz gardaşız" mottosuyla hareket edecek filan... Ben bir üçleme olur diye düşünüyordum Tokyo Ghoul. Hani giriş, gelişme, sonuç gibi birbirinden ayrı üç manga dizisi. Valla sensei çöt diye bitirirse otuz bölüm sonra ben üzüntüden Boku no Pico incelemesi yapmaya başlarım. Sembolizmden girer karakter analizlerinden çıkarım, söyleyeyim.QuickEdit

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Infinyteam