-->

Theme Layout

Boxed or Wide or Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

Boxedwidth

Display Trending Posts

Display Instagram Footer

No

Dark or Light Style

Anime / Manga Önerileri 93: 19 Days
Ta daaam! İşte size bir Çin manhuası önerisi! Yalnız shounen ai, belirteyim. 1930'ların Amerika'sını konu alan anime 91 Days ile karıştırmayın. Onun önerisini yapalı ben çok oldu. Buradan bakabilirsiniz: http://www.sutunc.com/2016/08/anime-manga-onerileri-54-91-days.html 

19 Days’i ben yıllaaaardır takip ediyorum. Öyle aklıma geldikçe açıp okuyorum birkaç bölüm.  Webtoon tarzında olduğu için de su gibi akıyor valla. School life türündeki mangaların webtoonlar gibi renkli ve yukarıdan aşağı gitmesi iyi oluyor, beyni yormuyor. 19 Days de işte tam canınız sıkıldığında açıp birkaç bölüm okuyup keyifleneceğiniz türden.Hikâye ise çok klasik. Ancak işte her kurguda olduğu gibi, bunda da işleniş ön plana çıkıyor.
Jian Yi ve Zhang Zheng Xi yıllardır birbirinin en yakın arkadaşıdır. Birlikte büyüyen bu ikiliden Jian Yi, Zheng Xi’ye karşı, arkadaşlıktan bir tık öte duygular beslemekte, ancak bir türlü bunu söyleme fırsatı bulamamaktadır.İkilinin ve arkadaşlarının başlarından geçen komik skeçler halindeki, her bölümü 7-8 sayfadan oluşan bu manhua çoğunlukla kahkahalarla güldürürken, arada bir de öyle çarpıcı anlar yaşatıyor ki, bu hafif ve eğlenceli kurgunun ne ara sizi içine çektiğinin ve karakterlerle nasıl bu kadar içli dışlı olduğunuzun farkına anca bu duygusal anlarda varabiliyorsunuz.


Şöyle otobüste dolmuşta açıp birkaç bölüm izleyebileceğiniz türden olduğu için de tadına doyum olmuyor. Ben çok seviyorum <3Hikâye hala devam ediyor bu arada. Bir ara sıkacak mı acep dedim ancak çok güzel toparladı ve kaldığı yerden son sürat devam ediyor.
QuickEdit

You Might Also Like

3 yorum

Kakashininsharingannı dedi ki...

Bunu nerden okuycam peki 2 saattir nerden okuyacağimi ariyorum.

Unknown dedi ki...

Mangadex te türkçe dahil olmak üzere birçok çevirisi var. Ben ilk bölümleri hikaye olarak ilerlemediği için önyargılı başlamıştım ama en sevdiğim manglar arasına girdi <3

Adsız dedi ki...

2 sezon ne zmn cikacak biliyormusunuz ?

Infinyteam