-->

Theme Layout

Boxed or Wide or Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

Boxedwidth

Display Trending Posts

Display Instagram Footer

No

Dark or Light Style

Anime / Manga Önerileri 88: 18if
Yaz animeleri dolu dizgin devam ederken ben de aralarından seçtiğim nadide eserleri (eser çok abartı oldu galiba ama idare ediverin) burada paylaşıyorum. 18if de 2017 yaz animeleri arasında en underrated kalanlardan.

Diğer yaz animeleri:

Mahoutsukai no Yomehttp://www.sutunc.com/2017/08/anime-ve-manga-onerileri-86-mahoutsukai.html

Kakegurui: http://www.sutunc.com/2017/07/anime-ve-manga-onerileri-84-kakegurui.html

Anime, açılış müziği ile zaten sizi kendine çekiyor, bambaşka bir dünyada buluyorsunuz kendinizi. Konusu ise sık sık anime izleyenlerin aşina olduğu, ancak bu dünyaya şöyle arada bir dalıp çıkanlara oldukça ilginç gelecek türden; virtual reality. Gerçi burada kahramanımız Tsukishiro Haruko rüya halindeyken başka bir boyuta geçiyor -kırmızı bir kapı sayesinde- ve burada gerçek hayatta gerçekleştirdiği eylemlerin fantastik ögelerle süslenmiş halleriyle karşılaşıyor. Aslen mobil oyun olan ve virtual reality versiyonu da bulunan 18if'i animeye uyarlayan stüdyo ise Ginzo.Gerçek hayatta çözemediği meseleleri bu VR / rüya halinde çözmeye çalışan ve başına ne gelirse gelsin -çok afedersiniz, kolu bacağı kopuyor çocuğun, başına gelmeyen kalmıyor- toplama bilgisayar gibi yeniden bir bütün olan Haruko'ya gerçek hayatta bir araştırmacı olan, kedi-adam avatarlı Katsumi Kanzaki eşlik ediyor.


Sword Art Online ile Alice in Wonderland karışımı bu hafiften saykodelik anime yaz aylarında kara kara ne izleyeceğini düşünenler için bire bir!

QuickEdit

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Infinyteam