-->

Theme Layout

Boxed or Wide or Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

Boxedwidth

Display Trending Posts

Display Instagram Footer

No

Dark or Light Style

Anime / Manga Önerileri 95: Gaikotsu Shotenin Honda-sanBenim kısa-öz-komik anime denince aklıma gelen tek bir anime var; Sakamoto desu ga?

Önerisini de çook önceden yapmıştım. 39'uncu önerimmiş hatta: http://www.sutunc.com/2016/04/anime-manga-onerileri-39-sakamoto-desu.html

Heh, işte aynı janrda, yine Sakamoto gibi bir manga uyarlaması olan Gaikotsu Shotenin Honda-san, şöyle kafa dağıtmak, eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için bire bir.

Efeniiiiim;


Honda-san bir iskelet. Evet. Hem de ağırlıklı olarak manga satan bir kitapçıda çalışıyor. Yani o kadar anime izliyorsunuz, bir iskeletin manga satabileceği gerçeğine de alışık olmanız gerek. Sıfır deri birkaç kemik bu arkadaşın, ilginç görüntüsünü bir kenara bırakırsak, kendisi tam anlamıyla bir Capon. Kitapçıda yaşadıkları, karşılaştığı müşteri tipleri, iş arkadaşlarıyla diyalogları o kadar güzel ve tatlı ki -minnoş anlamında değil ya, hani böyle iyi vakit geçirten, yarım yarım yarmasa da güldüren manasında, yoksa bir iskeletin nesi tatlı olabilir??- kendinizi "Bu anime neden bu kadar kısa ya?" derken bulabilirsiniz.


Dert etmeyin. Animesi kısaysa mangası var! Animelerden çok manga okumayı seven birisi olarak bulunmaz fırsat benim için vallahi.

P.S.: Yaoi manyağı yabancı fujoshi kızlarla ilgili olan bölümde kendimi buldum. Birçok izleyicinin de -hatunlar tabii- benimle aynı hisleri paylaşacağına inanıyorum. Kihkihkhikhikhihkhikikikhikhikhi


QuickEdit

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Infinyteam